Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 07.08.2017 14:27:14 

Český rybářský svaz‚ místní organizace Litomyšl

Regionální turnaj v rybolovu

     

                          

 

                     Regionální  turnaj  v  rybolovu   

                                                                                                                 

 

                                                          

                            

 

              Do sedmého ročníku Regionálního turnaje v rybolovu
                        hledám do našeho týmu kolegy z naší MO.
 
              Požadavky : starší 18 let, smysl pro legraci a soutěživost
              Výhody :      poznání jiných revírů i přátel
              Volejte :        Bryška Jaroslav - 602 434 024
 
 

VII. ročník Regionálního turnaje 

 

4. kolo - MO Jimramov

rybník " Jimramov "  Jimramov - 5. 8. 2017 

 

            1. místo MO  Bystřice n. P.           813  cm       vedoucí  Richtr Alois

            2. místo MO  Litomyšl                  800  cm                      Michalec David 

            3. místo MO  Jimramov                566  cm                      Škorpík František 

            4. místo MO  Lanškroun               564  cm                      Kuběnka Miloš 

            5. místo MO  Svitavy                     467   cm                      Drmola Robert 

            6. místo MO  Č. Třebová              327    cm                      Souček Petr

 

            Nejúspěšnější lovec - Říhák Miroslav - MO Litomyšl - 290 cm 

            Největší ulovená ryba - Šimeček Jiří - MO Bystřice n. P.  - Kapr obecný 66 cm

 

            Celkem nachytáno  -  83 kusů = 3 537 cm ryb !!!!!!!

 

                              

                  

 

 

 

 

Nejúspěšnější rybář - Mirek Říhák z MO Litomyšl

Největší úlovek - Amur bílý 86 cm - Mirek Říhák z MO Litomyšl 

( Bohužel tento kapitální kousek byl vyloven až po určeném limitu po skončení závodu,

a tudíž nebyla tato ryba do celkových výsledků započítána )

 

3. kolo - MO Svitavy

rybník " Rosnička "  Svitavy - 1. 7. 2017 

 

            1. místo MO  Lanškroun           4 090  cm       vedoucí  Ficner Jiří

            2. místo MO  Jimramov             2 324  cm                     Škorpík František 

            3. místo MO  Litomyšl               2 114  cm                      Michalec David 

            4. místo MO  Bystřice n. P.        2 102  cm                      Richtr Alois 

            5. místo MO  Č. Třebová           1 968  cm                      Souček Petr 

            6. místo MO  Svitavy                  1 504  cm                      Kyselý František

 

            Nejúspěšnější lovec - Otradovský Tomáš - MO Lanškroun - 1 206 cm 

            Největší ulovená ryba - Daňsa Jiří - MO Litomyšl  - Kapr obecný 90 cm

            Celkem nachytáno  -  443 kusů = 14 102 cm ryb !!!!!!!

 

 

                               
  
                            
 
                            
                                                        Draci obsadili skvělé třetí místo i přesto, že byli jenom čtyři !!!
 
                        
 
                            
 
 
                            
 
                            
 
 
 
                           
                             
                    Největší úlovek - Kapr obecný 90 cm, 16 kg. Šťastný lovec - Jiří Daňsa MO Litomyšl. Návazec 0,18 mm !!!!!

GRATULUJEME, BRAVURNÍ VÝKON !!!

 

2. kolo - MO Lanškroun

rybník " Krátký "  Lanškroun - 3. 6. 2017 

 

            1. místo MO  Svitavy                  5 247  cm       vedoucí  Kyselý František

            2. místo MO  Č. Třebová           5 054  cm                      Souček Petr 

            3. místo MO  Lanškroun            4 805  cm                      Ficner Lukáš 

            4. místo MO  Jimramov             4 582  cm                       Škorpík František 

            5. místo MO  Litomyšl                2 361  cm                      Michalec David 

            6. místo MO  Bystřice n. P.         1 816  cm                      Richtr Alois

 

            Nejúspěšnější lovec - Ehrig Petr - MO Č. Třebová - 1 786 cm 

            Největší ulovená ryba - Jakubec Jiří ml. - MO Litomyšl  - Amur bílý 58 cm

            Celkem nachytáno  -  754 kusů = 23 865 cm ryb !!!!!!!

 

                

                

                

                    Domácí tým společně s panem starostou města Lanškrouna, Mgr. Radimem Vetchým

                

                             

                             

                             

                                     Největší úlovek - Amur bílý 58 cm, lovec Jiří Jakubec ml. - MO Litomyšl

                             

                                    

                            

 

1. kolo - MO Litomyšl 

                 vodní nádrž " Kam. Sedliště " Budislav - 13. 5. 2017

 

             

             

             

             

             

             

             

             

                 Fotky odshora dle umístění - ostatní ve výsledovce.

                      Celkem nachytáno 63 ks kapra, 1 amur, 9 bolenů a 339 ks bílé ryby. 

      

                                
 
 
 

VI. ročník Regionálního turnaje 

6. kolo - MO Česká Třebová 

                         rybník " Pařezák " Česká Třebová - 10.9. 2016

 

                      1. místo MO  Jimramov             3 438  cm        vedoucí  Klapálek Zdeněk

            2. místo MO  Svitavy                  1 863  cm                       Kyselý František 

            3. místo MO  Lanškroun            1 619  cm                       Otradovský Josef 

            4. místo MO  Č. Třebová           1 409  cm                       Paclík Jaroslav 

            5. místo MO  Bystřice n. P.        1 398  cm                       Richtr Alois 

            6. místo MO  Litomyšl                  645  cm                       Macek Jiří

 

            Nejúspěšnější lovec -  Schwarzbergr Pavel - MO Jimranov - 1 099 cm

            Největší ulovená ryba - Daňsa Jiří - MO Litomyšl  - Bolen dravý 67 cm

            Celkem nachytáno  - 10 372 cm ryb.

                      

 

 

 

 

 

 

Jiří Daňsa z Litomyšle a největší úlovek - Bolen dravý - 67 cm !!!

Pavel Schwarzbergr z Jimramova - nejúspěšnější rybář - 1 099 cm !!!

 

 

   5. kolo - MO Bystřice n. Pernštejnem 

                              rybník " Skalský " Bystřice n. P.  27. 8. 2016

 

                      1. místo MO  Lanškroun            1 011  cm        vedoucí  Ficner Lukáš

            2. místo MO  Jimramov                622  cm                       Škorpík František 

            3. místo MO  Svitavy                     600  cm                       Hřebíček Milan 

            4. místo MO  Č. Třebová              421  cm                        Paclík Jaroslav 

            5. místo MO  Litomyšl                   330  cm                       Roušar Martin 

            6. místo MO  Bystřice n. P.            225  cm                       Richtr Alois 

 

            Nejúspěšnější lovec -  Ficner Jiří - MO Lanškroun - 319 cm

            Největší ulovená ryba - Tedl Pavel - MO Č. Třebová  - Kapr obecný 57 cm           

            Celkem nachytáno  113 kusů ryb - 3 209 cm.  

 

 

 

 

 

                                                                    

                

 

                                   

 

                                     

                                               4. kolo - MO Jimramov 

                               rybník " Jimramov " Jimramov -  6. 8. 2016

 

                      1. místo MO Svitavy                      890 cm        vedoucí     Kyselý František

            2. místo MO  Bystřice n. Pern.      822 cm                         ???  

            3. místo MO Lanškroun                 473 cm                         Kuběnka Miloš 

            4. místo MO Jimramov                  426 cm                         Škorpík František 

            5. místo MO Č. Třebová                310 cm                         Paclík Jaroslav 

            6. místo MO Litomyšl                      63 cm                          Bryška Jaroslav 

 

            Nejúspěšnější lovec -  Aleš Mann, Bystřice n. P.  = 364 cm

            Největší ulovená ryba - Škorpík Daniel - Amur bílý - 85 cm

            Celkem nachytáno  68 ks ryb = 2 984 cm

 

                                

 

                                

                                                                                                      

                                 

 

                                 

 

                                

 

                                

 

                               

                                                      

                             

           

                                               3. kolo - MO Svitavy 

                               rybník " Rosnička " Svitavy -  2. 7. 2016

 

                      1. místo MO Lanškroun               4 370 cm            vedoucí    ???

            2. místo MO Jimramov                2 123 cm                           Škorpík František  

            3. místo MO Svitavy                     1 934 cm                           Drmola Robert 

            4. místo MO Litomyšl                   1 720 cm                           Macek Jiří 

            5. místo MO Bystřice n. Pern.      1 518 cm                          Richtr Alois 

            6. místo MO Č. Třebová               1 292 cm                          Paclík Jaroslav 

 

            Nejúspěšnější lovec - Vávra Luboš  - 1 149 cm

            Největší ulovená ryba - Otradovský Tomáš - Amur bílý - 71 cm

            Celkem nachytáno 394 ks ryb = 12 957 cm

 

                         

                                                                                           Společné foto. 

                  Po silné průtrži mračen, která přišla při vyhlašování výsledků odjeli někteří soutěžíci

                                       předčasně domů. Nemám tentokráte ani fotky všech týmů.  

                         

 

                                             2. kolo - MO Lanškroun, 

                             rybník " Krátký " Lanškroun -  4. 6. 2016

 

                     1. místo MO Jimramov                2 634     cm           vedoucí   Škorpík František

            2. místo MO Lanškroun              2 434     cm                            Hájek Luboš  

            3. místo MO Bystřice n. P.           1 576     cm                            Richtr Alois 

            4. místo MO Svitavy                     1 129     cm                           Kyselý František 

            5. místo MO Č. Třebová               1 086    cm                           Paclík Jaroslav 

            6. místo MO Litomyšl                      442    cm                           Novák Miroslav 

 

            Nejúspěšnější lovec - Škorpík Daniel - MO Jimramov - 46 ks - 1 713 cm. 

            Největší ulovená ryba - Škorpík Daniel - MO Jimramov - kapr obecný - 72 cm.

            Celkem nachytáno 267 ryb, z toho 33 ks kapra  =  9 301 cm.

 

                            

 

                             

                           

                            

                                 

                           

 

                           

 

                          

 

                          

                               Nejúspěšnější rybář a zároveň lovec největší ryby - Dan Škorpík z týmu Jimramova.                                                                                              Předávání cen se ujal starosta Lanškrouna, Mgr. Radim Vetchý.

                           

                                                                                          Společné foto.

                                                                                                                                                                                  

                                 

                                  1. kolo - MO Litomyšl, vodní nádrž

                            " Kamenné Sedliště " Budislav -  7. 5. 2016

 

                     1. místo MO Lanškroun               2 403     cm           vedoucí   Otradovský Tomáš

            2. místo MO Litomyšl                  1 643     cm                            Bryška Jaroslav  

            3. místo MO Jimramov                1 379     cm                            Klapálek Zdeněk 

            4. místo MO Česká Třebová           900     cm                            Paclík Jaroslav 

            5. místo MO Bystřice n. P.               480     cm                           Richtr Alois 

            6. místo MO Svitavy                         370     cm                           Kyselý František

 

            Nejúspěšnější lovec - Otradovský Josef - MO Lanškroun - 644 cm

            Největší ulovená ryba - Vašík Petr - MO Jimramov - kapr obecný - 47 cm

            Celkem nachytáno  239 kusů ryb  =  7 175 cm

 

                                                                                        Jak jinak, klasika  ?!?! :-)

                                   

                                                                                             Draci, hodně dobří ,

                                   

                                                                                        Čerti po dlouhé době bronzoví,

                          

                                                                                                   Kohouti čtvrtí,

                          

                                                                                                pátí Brontosauři,

                          

                                                                            a smolíka mají tentokrát Žabáci ze Svitav !

                                 

                                                                                          Všichni pohromadě !

                                      

                                 

                           

                

V. ročník Regionálního turnaje

 

                          6. kolo - MO Česká Třebová rybník " Pařezák "   

                                        Česká Třebová - 12. 9. 2015

 

                     1. místo MO Lanškroun               3 171     cm           vedoucí    Hájek Luboš

            2. místo MO Svitavy                     2 411     cm                            Kyselý František  

            3. místo MO Česká Třebová        2 396     cm                            Jandera František 

            4. místo MO Jimramov II            1 853     cm                            Škorpík František 

            5. místo MO Bystřice n. P.           1 601     cm                            Vrzoň Stanislav 

            6. místo MO Litomyšl                   1 421     cm                           Jakubec Jiří

 

            Nejúspěšnější lovec - Daňsa Jiří - MO Litomyšl - 910 cm.

            Největší ulovená ryba se nehodnotila.

            Celkem nachytáno   454 ks ryb =  12 853 cm.

 

                          

                                                                          Vítězní Vodníci z Lanškrouna,

                   

                                                                    na druhém místě svitavští Žabáci,

                   

                                                                              a třetí domácí Kohouti.
 
                          
                                                                                Čtvrtí Čerti II z Jimramova,
 
                   

                                                          pátí  Brontosauři z Bystřice n. Pernštejnem a  

                    

                                                                     Draci z Litomyšle opět poslední !!!    

                     Omluvou nám může být tentokrát to, že nás bylo o jednoho méně a opravdu nám moc chyběl. 

                                 Nestihli jsme už sehnat náhradu.  crying Škoda pro nás, štěstí pro ostatní týmy wink

                 

                                       

                                                   Nejlepší lovec, borec - Jiří Daňsa - MO Litomyšl - 910 cm. yes                                      

                              

                                                              Poslední společná fotka letošního ročníku !!!

                                                                    ( Tak zase za rok přátelé ! )

                                                             

                                         

                                                        5. kolo - MO Bystřice n. P. rybník " Skalský " 

Bystřice n. P. - 29. 8. 2015

 

                     1. místo MO Jimramov I              1 773   cm             vedoucí      Klapálek Zdeněk

            2. místo MO Bystřice n. P.           1 745    cm                               Richtr Alois  

            3. místo MO Lanškroun               1 604    cm                               Vávra Luboš

            4. místo MO Svitavy                     1 401    cm                               Vrbas Miroslav

            5. místo MO Česká Třebová            876   cm                               Marko Ondra

            6. místo MO Litomyšl                       654   cm                               Novák Miroslav

 

            Nejúspěšnější lovec se nehodnotil.

            Největší ulovená ryba - Houdek Petr - Bystřice n. P. - kapr obecný 55 cm.

            Celkem nachytáno  272 ks ryb - 8 053 cm, z toho kaprů 55 ks - 2 187 cm.

 

První Čerti I,

 

druzí pořádající Brontosauři na domácí vodě.

 

Na třetím místě Vodníci z Lanškrouna,

 

čtvrtí svitavští Žabáci,

pátí třebovští Kohouti.

 

Draci z Litomyšle skončili poslední a poprvé ochutnali hořkost posledního místa crying !!!

Největší ulovená ryba -  domácí lovec Houdek Petr - kapr obecný - 55 cm.

Všechny maskoty týmů pohromadě.

Společná fotka.

4. kolo - MO Jimramov, rybník " Jimramov " 

  Jimramov - 8. 8. 2015

                    1. místo MO Česká Třebová           1 277   cm             vedoucí    Souček Petr

            2. místo MO Litomyšl                        365   cm                               Novák Miroslav  

            3. místo MO Jimramov I                   359   cm                               Škorpík František

            4. místo MO Lanškroun                     254   cm                               Kuběnka Miloš

            5. místo MO Bystřice n. P.                 211   cm                               Richtr Alois

            6. místo MO Svitavy                             82   cm                               Kyselý František

 

            Nejúspěšnější lovec - Hickl pavel - 400  cm - MO Česká Třebová.

            Největší ulovená ryba se nehodnotila.

            Celkem nachytáno 65 ks ryb, z toho 59 kaprů - 2 548  cm

 

            

                                                                               Po dlouhé době konečně Kohouti první !

                     

                                                                    Drakům se mírně zadařilo, tedy jenom některým !                                          

                         

                                                                                                  Domácí Čerti I na třetím místě.

                      

                                                               Vodníci z Lanškrouna se po dlouhé době na bednu nedostali.

                      

                                                                               Bystřičtí Brontosauři na pátém místě.

                      

                                                                     V poslední době mají svitavští Žabáci smůlu. Zase šestí !

                

                                                                         Nejúspěšnější lovec - Pavel Hickl z České Třebové.

                     

                                                                                                           Společná fotka.

                                                

                              

                          3. kolo - MO Svitavy, rybník " Rosnička "

                                                  Svitavy - 4. 7. 2015

 

             1. místo MO Jimramov II           1 344 cm                vedoucí  Škorpík František

            2. místo MO Lanškroun             1 243 cm                               Ficner Lukáš  

            3. místo MO Litomyšl                    895 cm                               Novák Miroslav

            4. místo MO Bystřice n. P.            779 cm                               Richtr Alois

            5. místo MO Č.Třebová                 603 cm                               Paclík Jaroslav

            6. místo MO Svitavy                      325 cm                               Ryšavý Zdeněk  

 

            Nejúspěšnější lovec - Vávra Luboš - 473 cm - MO Lanškroun.

            Největší ulovená ryba - úhoř říční 65 cm, Frank Miloslav, MO Č. Třebová.

            Celkem nachytáno 165 ks ryb v celkové délce 5189 cm.   

 

                        

                                                                                        Vítězní Čerti II,

                  

                                                                                        druzí Vodníci,

                  

                                                                    a na bednu se dostali i třetí  Draci.

                       

                                                                    Na čtvrtém místě Brontosauři z Bystřice,

                   

                                                                                    pátí Kohouti ...

                   

                                                                        a na šestém místě domácí Žabáci.

                                                    

                                                             Nejúspěšnější lovec - Vávra Luboš z Lanškrouna !

                                       

                                                          Největší úlovek - Frank Miloslav z Č. Třebové !

                        

                                                                                   Společná fotka !

                  

                             

                       

                         2. kolo - MO Lanškroun, rybník " Krátký "

                                             Lanškroun - 6. 6. 2015

         

            1. místo MO Lanškroun                2 514 cm            vedoucí  Ficner Lukáš

            2. místo MO Jimramov II              2 379 cm                            Škorpík František

            3. místo MO Česká Třebová         1 976 cm                            Paclík Jaroslav 

            4. místo MO Bystřice n. P.            1 418 cm                            Richtr Alois

            5. místo MO Litomyšl                    1 194 cm                            Jakubec Jiří ml.

            6. místo MO Svitavy                      1 160 cm                            Beneš Petr  

 

            Nejúspěšnější lovec - Ehrig Petr - 991 cm - MO Česká Třebová

            Největší ulovená ryba - kapr obecný 63 cm, Velfl Vladimír, MO Svitavy

            Celkem nachytáno 10 641 cm bodovaných ryb.

 

             

                                                                           Vítězové, domácí tým.

                     

                                                                               Druzí Čertin II,

                     

                                                            Kohouti hodně zabojovali a získali bronz,

                     

                                                                 i Brontosauři z Bystřice překvapili.

                     

                                                          Draci nemají v Lanškrouně štěstí na lovné místo,

                    

                                                       a svitavští Žabáci to mají s námi velmi podobné. 

                   

                                 Největší úlovek, kapr obecný 63 cm, lovec Vladimír Velfl - MO Svitavy.

                    

                                                                            Všichni pohromadě !!!

                    

 

                   

                                  

                             1. kolo - MO Litomyšl, VN Kamenné Sedliště,

                                                 Budislav - 9. 5. 2015

 

            1. místo MO Lanškroun            3 227 cm    vedoucí týmu    Ficner Lukáš

            2. místo MO Jimramov I           3 104 cm                                Škorpík František

            3. místo MO Litomyšl                2 420 cm                               Novák Miroslav

            4. místo MO Č. Třebová            2 333 cm                               Paclík Jaroslav

            5. místo MO Svitavy                  2 241 cm                               Kyselý František

            6. místo MO Bystřice n. P.        1 015 cm                               Richtr Alois

 

            Nejúspěšnější lovec - Škorpík Daniel - 1 483 cm - MO Jimramov.

            Největší ulovená ryba - kapr obecný 60 cm, Říhák Miroslav, MO Litomyšl. 

            Celkem nachytáno 465 bodovaných ryb - 14 340 cm, z toho :

            bílá ryba - 396 ks, kapr obecný - 68 ks, amur bílý - 1 ks.

 

            

                 Vítězní Vodníci z Lanškrouna. Zleva - Kuběnka Miloš, Ficner Jiří, Ficner Lukáš, Vávra Luboš,

                                                                Hájek Luboš a Otradovský Josef.

                    

                           Druzí jimramovští Čerti I. Zleva - Pachovský František, Vašík Petr, Kulka Štěpán,

                                                                   Škorpík Daniel a Břeň Emil.     

               

                        Třetí místo obsadili pořádající draci z Litomyšle. Zleva - Bryška Jaroslav, Rosypal Petr,

                                           Jandík Petr, Jakubec Jiří, Novák Miroslav a Říhák Miroslav.

                     

                    Na čtvrtém místě Kohouti z České Třebové. Zleva - Ehrig Petr, Souček Petr, Vaňous Radek,

                                                   Hickl Pavel, Šindelář Michal a Paclík Jaroslav.

               

                         Pátí Žabáci ze Svitav. Zleva - Hynek Petr, Velfl Vladimír, Ficek Petr, Drmola Robert,

                                                                 Kyselý František a Bryška Jiří.  

                   

                        A jako šestí Brontosauři z Bystřice nad Pernštejnem. Zleva - Mann Aleš, Šimeček Jiří,

                                            Richtr Alois, Jaroš Karel, Mann Pavel st. a Mann Pavel ml.

                    

                                       Největší úlovek - kapr obecný 60 cm, lovec - Miroslav Říhák z Litomyšle.

                    

                                                                              

                   

                                                                            Společné fotky.

                   

                         

 

                                      Kalendář  jednotlivých kol  - RT 2015

 

                    9. 5.    1.  kolo    -   Litomyšl                -  VN  Kam. Sedliště Budislav 

                    6. 6.    2.  kolo    -   Lanškroun            -  rybník „ Krátký „

                    4. 7.    3.  kolo    -   Svitavy                  -  rybník „ Rosnička „

                    8. 8.    4.  kolo    -   Jimramov              -  rybník „ Jimramov „

                   29.8.    5. kolo     -   Bystřice n. Pern.  -  rybník „ Argentina „         

                   12.9.    6.  kolo    -   Česká Třebová     -  rybník „ Pařezák „

 

              IV. ročník Regionálního turnaje

 

                     6. kolo – MO Česká Třebová, rybník " Pařezák " 

                                       Česká Třebová - 13. 9. 2014

 

 

                1.místo  MO Lanškroun                 4 720 cm   vedoucí týmu   Hájek  Luboš

                2. místo  MO Svitavy                      3 401 cm                             Kyselý František 

                3. místo  MO Litomyšl                    1 968 cm                             Laštovica Zdeněk                   

                4. místo  MO Jimramov                  1 952 cm                             Klapálek Zdeněk     

                5. místo  MO Česká Třebová          1 112 cm                            Jandera František

                6. místo  MO Bystřice n. Pern.          940 cm                             Richtr Alois

 

                 Největší ulovená ryba - amur bílý  50 cm - Vondra Ladislav - MO Lanškroun.

                 Nejúspěšnější rybář -  Velfl Vladimír -  MO Svitavy -  1 596 bodů.  

                 Nachytáno celkem -  484 ks ryb - 14 093 cm !!! 

                 

                           

                                                                                     První Vodníci ( bez komentáře smiley ),

                           

                                                                              druzí Žabáci,

                                                                                                                                                                    

                                                             třetí místo ( o prsa cheeky ) obsadili Draci,

                     

                                                    čtvrté místo ( s menším handicapem devil ) získali Čerti,

                        

                                                                         na pátém místě domácí Kohouti

                     

                                                                      a na šestém místě Brontosauři !!!

                     

                                                Lovec největší ryby - Ladislav Vondra z Lanškrouna !!!

                            

                                                           Nejúspěšnější rybář - Vladimír Velfl ze Svitav !!!

                             

                                      Společná a poslední fotka všech soutěžících letošního ročníku !!!

                 

                           Za celý IV. ročník se nachytalo celkem 458,68 metrů ryb !!!

                          

       

                               

                  5. kolo – MO Bystřice n. Pernštejnem, rybník "Argentina "

Bystřice n. Pernštejnem - 30. 8. 2014

 

                1. místo  MO Lanškroun        2 861 cm   vedoucí týmu   Vávra Luboš

                2. místo  MO Svitavy              1 588 cm                            Hřebíček Milan  

                3. místo  MO Jimramov            748 cm                            Škorpík František                   

                4. místo  MO Litomyšl               357 cm                            Novák Miroslav     

                5. místo  MO Česká Třebová    307 cm                            Paclík Jaroslav                        

                6. místo  MO Bystřice n. Pern.  254 cm                            Tulis Antonín

 

                 Největší ulovená ryba - kapr obecný  69 cm - Ficner Jiří - MO Lanškroun.

                 Nejúspěšnější rybář -  Ficner Jiří -  MO Lanškroun - 894 bodů.  

                 Nachytáno celkem -  182 ks ryb - 6 115 cm.

 

                         

                                                    První Vodníci z  Lanškrouna ( jak jinak ??? ).

                         

                                                                             Druzí Žabáci ze Svitav,

                         

                                                                na třetím místě jimramovští Čerti,

                         

                                                                        čtvrtí Draci z Litomyšle,

                   

                                                                 pátí Kohouti z České Třebové

                         

                                                         a na šestém místě domácí Brontosauři !!!

                   

                    Nejúspěšnější lovec 894 cm a největší úlovek - kapr obecný 69 cm..... - Jirka Ficner !!!

                         

                                                                    Sestava soutěžících !!!

                        

 

                        4. kolo – MO Jimramov, rybník "Jimramov "

                                         Jimramov - 9. 8. 2014

 

                1. místo  MO Lanškroun        1 332 cm   vedoucí týmu       Kuběnka Miloš

                2. místo  MO Litomyšl            1 048 cm                               Novák Miroslav

                3. místo  MO Jimramov             996 cm                               Škorpík František                 

                4. místo  MO Bystřice n. P.       992 cm                               Nepejchal Dušan     

                5. místo  MO Svitavy                 420 cm                               Hřebíček Milan     

                6. místo  MO Česká Třebová    367 cm                               Paclík Jaroslav

 

                 Největší ulovená ryba - kapr obecný 58 cm - Vondra Ladislav - MO Lanškroun

                 Nejúspěšnější rybář - Vávra Luboš - 680 bodů - MO Lanškroun

                 Nachytáno celkem 144 ks ryb = 5 155 cm. 

 
             

                                                              Na prvním místě opět Vodníci !!!

                          

                                                                                 Druzí Draci,

                           

                                                                               třetí domácí Čerti,

                           

                            čtvrté místo získali Brontosauři ( mezi ně se zamíchal jeden neodbytný čert ),

                           

                                                                                    pátí Žabáci

                           

                                                                  a na posledním místě Kohouti !!!

          Společnou fotku nemám, poněvadž někteří soutěžící v náhlém lijáku odjeli !?!? 

                          3. kolo – MO Svitavy, rybník "Rosnička "

                                               Svitavy - 5. 7. 2014

 

                1. místo  MO Lanškroun        2 613 cm   vedoucí týmu            Otradovský Josef

                2. místo  MO Jimramov         2 301 cm                                     Škorpík František

                3. místo  MO Svitavy              1 640 cm                                     Hřebíček Milan               

                4. místo  MO Bystřice n. P.       809 cm                                     Mann Pavel st.     

                5. místo  MO Litomyšl               606 cm                                     Pěček Josef

                6. místo  MO Česká Třebová    588 cm                                     Paclík Jaroslav

 

                 Největší ulovená ryba - Jiří Šimeček - amur bílý - 56 cm - MO Bystřice n. Per.

                 Nejúspěšnější rybář - Vávra Luboš - 1 082 bodů - MO Lanškroun

                 Nachytáno celkem 282 ks ryb = 8 557 cm           

                          

                                                              První Vodníci z Lanškrouna !!! 

                          

                                                                    Druzí jimramovští Čerti !!!

                          

                                                            Na třetím místě domáci Žabáci !!!

                          

                                             Bramborovou medaili získali bysřičtí Brontosauři !!!

                         

                                                         Draci z Litomyšle na pátém místě !!!

                         

                                                  Na šesté příčce skončili třebovští Kohouti !!!

                         

                       Největší úlovek měl Jiří Šimeček z Bystřice n. Pernštejnem - Amur bílý 56 cm !!!

                         

                                                                                  Společná fotka !!!

                               

                                                         2. kolo – MO Lanškroun, rybník "Krátký "

                                       Lanškroun - 31. 5. 2014

 

              1. místo  MO Lanškroun        2 723 cm          vedoucí týmu      Vondra Ladislav

              2. místo  MO Jimramov          1 997 cm                                     Klapálek Zdeněk

              3. místo  MO Litomyšl            1 142 cm                                     Novák  Miroslav

              4. místo  MO Č. Třebová           533 cm                                     Paclík Jaroslav

              5. místo  MO Bystřice n. P.        525 cm                                     Mann Pavel st.

              6. místo  MO  Svitavy                 510 cm                                     Bubník Josef

             

              Největší ulovená ryba - kapr obecný 72 cm - Vávra Luboš - MO Lanškroun

              Nejúspěšnější rybář - Otradovský Josef - 1 126 bodů - MO Lanškroun 

              Nachytáno celkem  7 430 cm.  

                      

                                                                               Vítězný, domácí tým Vodníků !!!

                      

                                                                                      Druzí Čerti z Jimramova !!!

                     

                                                          Třetí příčku obsadilo družstvo z Litomyšle !!!

                      

                                                                         Čtvrtí Kohouti z České Třebové !!!

                      

                                                               Pátí Brontosauři z Bystřice nad Pernštejnem ...

                     

                                                              ... a šestí skončili Žabáci ze Svitav !!!

                       

                                                                       Společná fotka všech týmů !!!

             

              1. kolo – MO Litomyšl, Vodní nádrž " Kamenné Sedliště "

                                              Budislav  - 17. 5. 2014

 

                    1. místo  MO Litomyšl        1 613 cm    vedoucí týmu      Novák Miroslav

                    2. místo  MO Jimramov      1 129 cm                               Klapálek Zdeněk

                    3. místo  MO Lanškroun     1 034 cm                               Ficner Jiří

                    4. místo  MO Č. Třebová       429 cm                               Paclík Jaroslav

                    5. místo  MO Svitavy              414 cm                               Kyselý František

                    6. místo  M Bystřice n. P.         75 cm                               Hloušek Roman

                   

                    Největší ulovená ryba - kapr obecný 46 cm - Hloušek David - Bystřice n.P.

                    Nejúspěšnější rybář - Říhák Miroslav - 672 bodů - MO Litomyšl

                    Nachytáno celkem 183 ks ryb = 4 694 cm. 

                                 

                                  

                                                           Na prvním místě domácí tým z Litomyšle !!!

                             

                                                         Na druhém místě jimramovští Čerti !!!

                                                                                                                                                  

                                  

                                                               Třetí příčka patří lanškrounským Vodníkům !!!

 

                                   

                                                             Na čtvrtém místě Kohouti z Č. Třebové !!!              

                                   

                                                                                    Pátí Žabáci ze Svitav !!!

                                   

                                               A na šestém místě, na RT nováčci, kolegové z Bystřice n. P. !!!

                                   

                                              Nejúspěšnější rybář - Miroslav Říhák z Litomyšle - 672 bodů !!! 

 

                         Ke společnému focení kvůli velmi nepříznivému počasí nedošlo !!!

                                   

 

 

                              III. ročník Regionálního turnaje  

 

5. kolo  - MO Česká Třebová, rybník " Pařezák "

Česká Třebová - 14. 9. 2013 :

 

                   1. místo   MO Lanškroun         2 175 cm    vedoucí týmu  Vondra  Ladislav

                   2. místo   MO Jimramov          2 069 cm                             Klapálek  Zdeněk 

                   3. místo   MO Litomyšl                      1 072 cm                             Novák  Miroslav

                   4. místo   MO Č. Třebová           672 cm                             Pelikán Jaroslav

                   5. místo   MO Svitavy                 515 cm                              Hynek  Petr

 

                   Největší ulovená ryba  -  úhoř říční  56 cm  -  Ficek Petr -  MO Svitavy.

             Nejúspěšnější rybář     -  Vávra  Luboš  - 943 bodů -  MO Lanškroun.

             Nachytalo se celkem    -   205 ks ryb  = 6 503 cm.      

                            

                                                                  

Na prvním místě vodníci z Lanškrouna,

 

druzí jimramovští čerti, 

 

třetí draci z Litomyšle,

na čtvrtém místě kohouti z České Třebové

a pátí svitavští žabáci.

Společná fotka.

Největší ulovená ryba - Ficek Petr ze Svitav, úhoř říční - 56 cm.

Nejúspěšnější rybář - Vávra Luboš z Laškrouna -  943 bodů.

 

 

 

                  4. kolo  - MO Jimramov, rybník " Jimramov "

                                Jimramov - 10. 8. 2013 :

 

                    1. místo   MO Lanškroun         4 624 cm    vedoucí týmu  Hájek Luboš

                    2. místo   MO Svitavy              4 563 cm                             Hynek Petr  

                    3. místo   MO Jimramov          4 240 cm                             Škorpík František 

                    4. místo   MO Litomyšl            3 424 cm                             Novák Miroslav

                    5. místo   MO Č. Třebová        1 656 cm                             Paclík Jaroslav

 

                    Největší ulovená ryba  -  kapr 58 cm  -  František Kyselý  MO Svitavy. 

                    Nejúspěšnější rybář     -  Daniel Škorpík  - 1 553 bodů -  MO Jimramov.

                    Nachytalo se celkem    -  550 ks ryb  =  18 507 cm.           

 

Na prvním místě Vodníci z Lanškrouna,

druzí svitavští Žabáci,

domácí tým  Čertů byl třetí,

Draci z Litomyšle čtvrtí

a na pátém místě Kohouti z České Třebové.

Společná fotka soutěžících

Největší ulovená ryba - Kyselý František ze Svitav - kapr 58 cm.

 

Nejúspěšnější rybář - Škorpík Daniel z Jimramova - 1 553 bodů.

    

 

 3. kolo          MO Svitavy, rybník " Rosnička " Svitavy - 6.7. 2013 :

 

                    1. místo   MO Jimramov          2 336 cm    vedoucí týmu  Škorpík František

                    2. místo   MO Lanškroun         1 248 cm                            Otradovský Josef

                    3. místo   MO Litomyšl            1 137 cm                             Pěček Josef  

                    4. místo   MO Č. Třebová           860 cm                             Paclík Jaroslav

                    5. místo   MO Svitavy                 741 cm                             Horváth Ladislav

 

                    Největší ulovená ryba  -  amur bílý  75 cm  -  Jiří Ficner  MO Lanškroun. 

                    Nejúspěšnější rybář     -  Miroslav Břeň ml.  -  MO Jimramov.

                                    Nachytalo se celkem    -  178 ks ryb  =  6 322 cm.           

                                  

                 

                                                                                     Zvítězili Čerti i přesto, že chytali ve čtyřech,

                         

                                                                                druzí Vodníci z Lanškrouna,

                                                                                                                                                    třetí Draci z Litomyšle,

                         

                                                                          na čtvrtém místě třebovští Kohouti

                                  

                                                                        a na pátém skončili domácí Žabáci .

                                 

                                               Největší úlovek, amur bílý - 75 cm,c lovec Jiří Ficner z Lanškrouna.

                                 

                                                                                      Společná fotka.                                          

                                                                           

                  

 

                            2. kolo - MO Lanškroun, rybník " Krátký "

                                     Lanškroun - 1. 6. 2013

 

            1. místo     MO  Jimramov          1 662 cm        vedoucí týmu   Škorpík František

            2. místo     MO  Lanškroun         1 418 cm                                Kuběnka Miloš 

            3. místo     MO  Litomyšl                814 cm                                Novák Miroslav 

            4. místo     MO  Svitavy                  397 cm                                Horváth  Ladislav

            5. místo     MO  Č. Třebová             69 cm                                Paclík  Jaroslav

 

                       Největší ulovená ryba  -  úhoř říční, 63 cm  -  Miroslav Říhák  MO Litomyšl.

                       Nejúspěšnější lovec     -   822 cm  -  Daniel Škorpík   MO Jimramov.

                       Nachytalo se celkem   -   135 ks ryb = 4 360 cm.   

Největší úlovek, úhoř říční - 63 cm, lovec Miroslav Říhák z Litomyšle.

Nejúspěšnější rybář, Daniel Škorpík z Jimramova - 822 cm.

Na prvním místě jimramovští čerti, tým " B ",

druzí domácí a pořádající Vodníci.

Na třetím místě Draci z Litomyšle,

čtvrté místo obsadili Žabáci Rosňáci ze Svitav

a na pátém místě českotřebovští Kohouti. 

Poháry a ceny pro všechny účastníky !!!

 

                     

                                                                                                                    

                            

                                                         

                  1. kolo – MO Litomyšl, Vodní nádrž "Kamenné Sedliště"

                                           Budislav - 11. 5. 2013

 

             1. místo      MO  Lanškroun          3 523 cm       vedoucí týmu   Ficner  Jiří

             2. místo      MO  Litomyšl              2 855 cm                               Bryška Jaroslav 

             3. místo      MO  Jimramov           2 292 cm                                Klapálek Zdeněk 

             4. místo      MO  Svitavy                1 828 cm                                Horváth  Ladislav

             5. místo      MO  Č. Třebová              74 cm                                Paclík  Jaroslav

 

                       Největší ulovená ryba -   kapr  48 cm  -  Vladimír Velfl  MO  Svitavy

                       Nejúspěšnější lovec    -   1 260 cm -  Luboš Vávra   MO  Lanškroun

                       Nachytalo se 87 kaprů, 305 bílé ryby a 1 štika, celkem 10 572 cm.

  

                         

                                              Vodní nádrž " Kamenné Sedliště " na Budislavi.

                            

                                                                          Vítězové, Vodníci z Lanškrouna,

                           

                                                                    druzí domácí Draci z Litomyšle,

                                    

                   

                                                                         třetí Čerti z Jimramova,                              

                                   

 

 

                                                                                           

                                                                             čtvrtí Žabáci ze Svitav

                           

                                                     a na pátém místě skončili Kohouti z České Třebové.

                

                                                                         Poháry a ceny pro účastníky .

                                                                                                            

                                                                                Společná fotka účastníků !!

 

                                                       CELKOVÉ  POŘADÍ  JEDNOTLIVCŮ :

                                       

                 1.  Vávra    Luboš    1 260 cm Lanš.                      14.  Otradovský Josef   404 cm  Lanš.

                 2.  Rosypal    Petr       935 cm  Lito.                      15.  Novák  Miroslav    376 cm  Lito.

                 3.  Hájek     Luboš      744 cm  Lanš.                     16.  Vašík   Petr           359 cm  Jimr. 

                 4.  Bryška     Jiří         639 cm Svit.                       17.  Schwarzberger P.   326 cm  Jimr.

                 5.  Vondra  Ladislav    595 cm  Lanš.                     18.  Broulík  Karel       322 cm  Svit.

                 6.  Břeň   Miroslav      587 cm  Jimr.                     19.  Beneš   Petr           176 cm  Svit.  

                 7.  Kulka  Štěpán        583 cm  Jimr.                     20.  Vrbas   Miroslav    114 cm  Svit.

                 8.  Velfl    Vladimír     577 cm  Svit.                      21.  Šindelář  Michal       74 cm  Č.T.

                 9.  Říhák  Miroslav     536 cm  Lito.                      22.  Vaňous   Radek         0 cm  Č.T.

                10.  Jandík    Petr        533 cm  Lito.                      23.  Hickl    Pavel             0 cm  Č.T.  

                11.  Kuběnka   Miloš    520 cm  Lanš.                     24.  Souček  Petr              0 cm  Č.T. 

                12.  Jakubec    Jiří       475 cm  Lito.                      25.  Macas    Oleg             0 cm  Č.T.

                13.  Pachovský  Frant.  437 cm Jimr.

 

                                                         

                                                 

 Kalendář  jednotlivých kol  - RT 2013

 

11. 5.    1.  kolo    -   Litomyšl                   -  VN " Kam. Sedliště " Budislav 

  1. 6.    2.  kolo    -   Lanškroun               -  rybník " Krátký "

  6. 7.    3.  kolo    -   Svitavy                     -  rybník " Rosnička "

 10. 8.   4.  kolo    -   Jimramov                -  rybník " Jimramov "

 14. 9.   5.  kolo    -   Česká Třebová      -  rybník " Pařezák "

 

 

      Více informací a foto na našich stránkách : www.crsmo-litomysl.wbs.cz

 

 

Pravidla  a podmínky  Regionálního turnaje v rybolovu  III. ročník 

 

1.  Turnaje se mohou zúčastnit pouze řádně přihlášené organizace. Vedoucí každého týmu zašle na adresu vedoucího týmu pořádající organizace minimálně 3 dny předem seznam všech soutěžících svého družstva, včetně rozhodčího. Případné změny ohlásí před losováním úseků.

2.  Každá organizace je povinna zaplatit za každého soutěžícího včetně vedoucího startovné ve výši 100,- Kč.

3.  Pořádající organizace zajistí občerstvení, poháry pro tři vítězná družstva a diplomy pro všechny zúčastněné organizace. Pohár obdrží každý člen tří vítězných družstev, včetně vedoucího. Odměňování věcnými cenami nebo např. „Pohár za největší rybu“ je výhradně záležitostí pořádající MO. Je také na zvážení každé organizace, jestli zajistí poháry nebo jiné upomínkové předměty i pro družstva na čtvrtém a dalších místech.

4.  Organizace, která bude pořádat následující kolo, jej zorganizuje dle svých časových a technických možností, dle dohody a na vlastním rybářském revíru. Propozice závodu si určuje pořádající organizace a tyto zašle s časovou rezervou ostatním přihlášeným MO.

5.  Rozvrh závodu a dobu na občerstvení si každá pořádající organizace určí sama. Čas lovu musí být ale dodržen. Ve výjimečných případech ( nepříznivé počasí ) může ředitel závodů po dohodě s ostatními vedoucími týmů, závod předčasně ukončit. Občerstvení si hradí každý sám.

6.  Přihlášená organizace vyšle pětičlenný tým a vedoucího na závod pořádající organizace. Členové týmu ( v minulosti nebyli a nejsou registrováni v žádných rybářských ligách ) se mohou mezi jednotlivými koly měnit. Soutěžit může každý člen organizace  starší 18 let.

7.  Každá pořádající organizace, před závodem, na svém revíru vyznačí lovící úseky, dle počtu přihlášených MO. Každý tým si před startem vylosuje svůj lovící úsek. O změně místa po poločase rozhoduje pořádající organizace ( uvede v propozicích ). Případně může povolit i lov na dva pruty ( oznámí během přestávky mezi poločasy ).   

8.  Závodní týmy se na stanovený start dostaví včas. V případě absence nebo pozdního příchodu přihlášené MO, začne losování bez ní. Losování proběhne v čase daném propozicemi pořádající organizace. Pořádající organizace nelosuje, čeká na úsek, který zbyde. Při losování bude vždy přítomen hlavní organizátor.

9.  Započítávají se všechny druhy ryb nad 20 cm včetně, a to 1 cm = 1 bod.

10.  Lovit se bude na plavanou, položenou nebo feeder, na jeden prut o max. dvou návazcích. K rybolovu se nebudou používat  tzv. „ biče „  a dlouhé závodní děličky. Zákaz vnadění a lovu patentkami, nejsou – li součástí komerčně prodávané vnadící směsi. Nástraha dle Rybářského řádu, vnadění dle propozic pořádající organizace.

11.  Při zdolávání ulovené ryby může lovci pomoci kolega z vlastního týmu, případně i rozhodčí. Prioritou je co nejšetrnější a nejrychlejší zdolání ryby. Ryba ulovená před koncem kola se musí zdolat do 15 minut po ukončení závodu. Pokud to soutěžící nestihne, nebude ryba bodována. Všechny ulovené a změřené ryby budou šetrně vráceny zpět vodě.

12.  Pořádající organizace po ukončení kola zpracuje výsledkovou listinu a tu neprodleně zašle elektronickou poštou dalším zúčastněným organizacím.

13.  Stížnosti se podávají u ředitele závodů a u hlavního organizátora.

14.  Pořádající  MO si vyhrazuje právo vyloučit  účastníka, který hrubým způsobem poruší pravidla závodu, nebo bude – li se chovat nepřístojně. V případě podvodu bude dotyčný závodník ze závodu vyřazen a dalšího kola RT se již nezúčastní.

15.  Závody se budou konat na vlastní nebezpečí a za každého počasí. Po celou dobu rybolovu je lovící a jeho doprovod povinen v okolí svého stanoviště udržovat pořádek. Po ukončení rybolovu případné odpady odnese.  

 

 

Listopadové setkání

 

V sobotu 10. 11. všechny účastníky Regionálního turnaje v rybolovu pozval, náš přítel Miloš Kuběnka z Lanškrouna, ke svému soukromému rybníčku " KUBA " na posezení i na rekreační rybačku. Pohostil nás jak se patří, přímo královsky. Dva velcí krocani na rožni, točené pivečko něco ostřejšího i sladkého. Zavzpomínali jsme si a zamýšleli jsme se i nad organizací a novelizací pravidel příštího ročníku RT. Miloši moc děkujeme za velmi vydařenou akci a hezky prožitý den. Vždy se budeme se těšit na další taková setkávání !

Komentář i fotogalerii najdete na stránkách třebovských kohoutů v sekci Regionální turnaj. Tam o tom píše Radek Vaňousů podrobněji. Mimochodem, právě on nám ostatním předváděl, jak se mají chytat jeseteři. To zase bude machrování !!! 

Velká škoda pro všechny ty, kteří se nemohli zúčastnit, ale každému se to vždy nehodí .

 

 

 

Půl národa se připravovala na českou Svatomartinskou husu a my jsme prožívali něco jako americké Díkůvzdání !!!

 

       Druhý ročník, šesté kolo - 22. 9. 2012 Česká Třebová

 

Výsledková listina :

               1. Polička              počet bodů                   1136

               2. Litomyšl                                                  887

               3. Jimramov                                                656

               4. Svitavy                                                     539 

               5. Lanškroun                                               414

               6. Česká Třebová                                           32

 

                      Celkem nachytáno 196 kusů ryb. 

 

Družstvo z Poličky první,

druzí litomyšláci,

třetí Čerti z Jimramova,

 

na čtvrtém místě Žabáci ze Svitav,

pátí kamarádi z Lanškrouna

      a na šestém místě pořádající Kohouti !

           Poháry a medaile pro soutěžící !!!

                Oficiální předání maskota přátelům z České Třebové !!!

Společná fotka !!!

 

Pro informaci. Prvního ročníku se zúčastnilo 25 soutěžících a nachytalo se 313 kusů ryb. Ve druhém ročníku nás už soutěžilo 66, tedy včetně vedoucích týmů. Nachytalo se celkem 3 098 kusů ryb.

 

V tabulce je uvedeno konečné pořadí druhého ročníku RT 2012 v rybolovu !!!

Závěrečný komentář k poslednímu kolu druhého ročníku RT od Radka Vaňouse !!!

http://ctrybar.netstranky.cz/regionalni-turnaj-v/6-kolo-regionalniho.htm

 


 Druhý ročník, páté kolo - 1. 9. 2012 Jimramov

Výsledková listina :

               1. Lanškroun        počet bodů                  326

               2. Svitavy                                                  150

               3. Jimramov                                             127

               4. Polička                                                   76

               5. Litomyšl                                                 70

               6. Česká Třebová                                       61

 

               Nejúspěšnější rybář - Otradovský Josef - Lanškroun - 150 bodů

               Největší ryba - Velfl Vladimír - Svitavy - štika 56 cm

               Celkem se nachytalo 178 ks ryb.

 

                

                                   Největší ryba našeho týmu - Říhák Mirda - kapr 56 cm

   

                                                 Vítězové z Lanškrouna,      

                                                  druzí svitavští Žabáci,

                                třetí družstvo pořádající organizace Jimramov,

                                            čtvrté družstvo z Poličky,

                                         na pátém místě tým z Litomyšle,

                                           a jako šestí Kohouti z Č. Třebové.

                                             Hromadná fotka soutěžících.

Komentář Radka Vaňouse z ČT opět nezklamal !  Viz níže 

http://ctrybar.netstranky.cz/novinky-na-webu.html

 

 

Druhý ročník, čtvrté kolo - 7.7. 2012 Svitavy

 Výsledková listina :

               1. Polička              počet bodů               1 944

               2. Jimramov                                           1 359

               3. Lanškroun                                         1 244

               4. Svitavy                                                1 139

               5. Litomyšl                                                796

               6. Česká Třebová                                      563

               7. Vysoké Mýto                                             0

                         

                          Nejúspěšnější rybář  -  Moravec Miroslav - Polička - 846 bodů

                 Největší ryba             -  Hickl Pavel - Č. Třebová - kapr 73 cm

                 Celkem nachytáno 1 164 ks ryb.

 

             

                            Největší ryba našeho týmu - amur bílý 70 cm,  lovec - Bryška Jaroslav

             

                                                      Vítězný poličský tým,

                    

                                                   druzí Čerti z Jimramova,

                 

třetí kámoši z Lanškrouna,    

                  

                                                                       čtvrtý domácí tým Žabáků ze Svitav,

                

                                                                  na pátém místě družstvo z Litomyšle

                

                                                     a na šestém místě Kohouti z České Třebové !!!

                                                                                

                     

                                                  Největší ryba - Hickl Pavel z Č. Třebové - kapr 73 cm

                 

                                                            Hromadné foto soutěžících týmů !!!

                

                                              Předání maskotu svitavskému týmu ( žabák ) !!!

                 

                                                                      Poháry a medaile pro účastníky !!!

 

 

Odkaz na článek Radka Vaňouse.

http://ctrybar.netstranky.cz/regionalni-turnaj-v/4-kolo-regionalniho.html

 

 

Druhý ročník, třetí kolo - 30.6. 2012 Polička 

 Výsledková listina :

                1. Polička              počet bodů             1 824

                2. Lanškroun                                          658

                3. Jimramov                                            434

                4. Litomyšl                                              268

                5. Vysoké Mýto                                       106

                6. Svitavy                                                  78

                7. Česká Třebová                                      58 

    

                 Nejúspěšnější rybář - Hlásenský Miroslav - Polička - 562 bodů

                 Největší ryba            - Škorpík Daniel - Jimramov - kapr 72 cm 

                 Celkem nachytáno 811 kusů ryb, z toho 48 kaprů. Zbytek plotice,

                 několik candátků, perlínů a 1 lín.

         

                                     

       

         První místo, domácí tým z Poličky,

           

      na druhém místě, kamarádi z Lanškrouna,

           

        třetí jimramovští čerti,

           

       na čtvrtém místě družstvo z Litomyšle,

           

  pátí kolegové z Vysokého Mýta,

           

       na šestém místě, nekompletní tým ze Svitav,

          

     a na sedmém místě také necelý tým přátel z České Třebové.

         

            Lovec největší ryby - Daniel Škorpík z Jimramova !!!

          

          Poháry a ceny pro účastníky !!!

                 

  Společná fotka !!!

 

          

      

Druhý ročník, druhé kolo - 2.6. 2012  Lanškroun

                            Výsledková listina :

 

       1.  Česká Třebová           počet bodů          820

       2.  Lanškroun                                               421

       3.  Jimramov                                                 417

       4.  Polička                                                     329

       5.  Litomyšl                                                   295

       6.  Svitavy                                                      121

       7.  Vysoké Mýto                                              51   

 

        Nejúspěšnější rybář  -  Pavel Hickl, Česká Třebová  -  celkem 722 bodů

        Největší ryba             -  Luboš Vávra, Lanškroun  -  kapr 78 cm 

        Celkem nachytáno    -  kapr = 51 ks, amur = 3 ks, úhoř = 1 ks, štika = 1 ks

                                            bílá ryba = 9 ks

 

 

Vítězové  - Kohouti z České Třebové  !!!

Druhý domácí tým,

třetí Čerti z Jimramova,

kluci z Poličky čtvrtí,

pátí soutěžící z Litomyšle,

šestí kolegové ze Svitav

a sedmí, sousedi z Vysokého Mýta.

Nejúspěšnější rybář - Pavel Hickl z České Třebové !!!

Lovec největší ryby -  Luboš Vávra z Lanškrouna !!!

 

 

         

 

         Druhý ročník, první kolo - Mendryka 12. 5. 2012

 

 

                             Výsledková listina

      

       1.  Jimramov           počet bodů      1 505            

       2.  Vysoké Mýto                              1 265

       3.   Polička                                       1 251

       4.   Litomyšl                                       793

       5.   Lanškroun                                    602

       6.   Č. Třebová                                    387

       7.   Svitavy                                          313

 

      Neúspěšnější rybář   -   Štěpán Kulka, Jimramov  -  celkem 587 bodů

       Největší ryba            -   Dalibor Vaněk, Vysoké Mýto - úhoř 54 cm

 

        Celkem nachytáno  -   kapr =  106 ks, úhoř = 15 ks, bílá ryba = 600 ks

    

 

 

Poháry a ceny pro každého soutěžícího !!!

Vítězné družstvo z Jimramova !!!  Upřímně blahopřejeme !!!

Druzí, sousedi z Vysokého Mýta !!!

Třetí, družstvo z Poličky !!!

Domácí tým z Litomyšle čtvrtý !!!

Na pátém místě, soutěžící z Lanškrouna !!!

 

Šesté místo - kamarádi z České Třebové !!!

Sedmí, soutěžící ze Svitav !!!

 Nejúspěšnější rybář - Štěpán Kulka, přítel z Jimramova !!!

                                                                  

 

                 Fotogalerie I. a II. ročníku Regionálního turnaje v rybolovu  

                               http://regzav.rajce.idnes.cz/

 

http://fotosam1.rajce.idnes.cz/Regionalni_turnaj_v_rybolovu

                                                        Další fotky jsou od pana Samka z Litomyšle

                      

                   

         

 

                    Pravidla regionálního turnaje v rybolovu – II. ročník :

 

1. Turnaje se mohou zúčastnit pouze řádně přihlášené organizace.

2. Každá organizace je povinna zaplatit za každého soutěžícího včetně vedoucího startovné ve výši 100,- Kč.

3. Pořádající organizace zajistí občerstvení, poháry pro tři vítězná družstva a diplomy pro všechny zúčastněné organizace. Pohár obdrží každý člen tří vítězných družstev,včetně vedoucího. Odměňování věcnými cenami nebo např. „Pohár za největší rybu“ je výhradně záležitostí pořádající MO.  Je také na zvážení každé pořádající MO, jestli zajistí poháry nebo jiné upomínkové předměty i  pro družstva na čtvrtém a dalších místech.  

4. Vylosovaná MO, která bude pořádat následující kolo, jej zorganizuje dle svých časových a technických možností, dle dohody a na vlastním rybářském revíru. Program závodu si určuje pořádající organizace a propozice zašle přihlášeným MO s časovou rezervou.

5. Rozvrh závodu a dobu na občerstvení si každá pořádající organizace určí sama. Čas lovu musí být ale dodržen. Občerstvení si hradí každý sám.

6. Každá přihlášená organizace vyšle pětičlenné družstvo a jednoho vedoucího na závod pořádající organizace. Členové družstev ( nejsou registrováni v žádných rybářských ligách ) se mohou mezi jednotlivými koly měnit. Soutěžit může každý člen organizace, kromě ředitele závodu.

7. Závodní týmy se na stanovený start dostaví včas. V případě absence nebo pozdního příchodu soutěžícího, začnou závody bez něj. Doplnění : Losování lovících úseků bude probíhat ve stanovenou dobu, která je uvedena v propozicích pořádající MO. Pokud se přihlášená MO nedostaví včas, začne losování bez ní.

8. Každá pořádající organizace, před závodem, na své závodní vodě vyznačí lovící úseky, dle počtu přihlášených MO ( např. 1 – 8 ). Každé družstvo si před startem vylosuje svůj lovící úsek, který se během závodu nemění. Doplnění : Pořádající MO bude mít losovací lístky uloženy v nádobě ( klobouku, čepici apod.). Losovat budou všichni přítomni vedoucí týmů v libovolném pořadí za sebou. Pořádající MO nelosuje a bude mít ten lovící úsek, který na něj zbyde. Jako garance čistoty, bude u losování přítomnost hlavního organizátora! 

9. Započítávat a bodovat se budou pouze ryby ( kapr, amur, lín, candát, štika, sumec, úhoř, bolen, karas, tolstolobik ) 1 cm = 1 bod. Ostatní ryby 1 ks = 2 body.

10. Lovit se bude na plavanou, položenou nebo feeder, na jeden prut o max. dvou návazcích. Nástraha, dle rybářského řádu. Vnadění dle dohody. Dle rozhodnutí zástupců MO se k rybolovu nebudou používat tzv. "biče" a dlouhé závodní děličky.

11. Ulovenou rybu zdolává soutěžící bez cizí pomoci.

12. Všechny ulovené a změřené ryby budou šetrně vráceny zpět vodě.

13. Pořádající organizace po ukončení kola zpracuje výsledkovou listinu a tu neprodleně zašle elektronickou poštou dalším zúčastněným organizacím.

14. Stížnosti se podávají u ředitele závodů a u hlavního organizátora.

15. Pořádající MO si vyhrazuje právo vyloučit ze závodů účastníka, který hrubým způsobem poruší pravidla závodu, nebo bude – li se chovat nepřístojně.

16. Závody se budou konat na vlastní nebezpečí a za každého počasí.

  

 

                                    III. K O L O 

 

                                                                                             

 

V sobotu 8.10. 2011 proběhlo III. kolo prvního ročníku Regionálního turnaje v rybolovu. Toto závěrečné kolo uspořádala MO ČRS Česká Třebová a to na rybníku " Pařezák " v Semaníně.

Pořadí zúčastněných MO :

I.     místo                         -    MO Jimramov                         celkem bodů    168

II.   místo                          -    MO Litomyšl                           celkem bodů    134

III.  místo                         -    MO Česká Třebová                 celkem bodů    110 

                               

 

Vítězové z Jimramova !!!

 Družstvo z Litomyšle !!!  

Kolegové z České Třebové !!!

Ukázka pohárů a cen !!!

Společná fotka soutěžících !!!

 

 

                                       

            

                               II. K O L O 

 

V sobotu 20.8. 2011 proběhlo druhé kolo Regionálního turnaje v rybolovu.  Tentokrát se soutěžilo na Vysočině u MO Jimramov. 

Pořadí zúčastněných MO :

I.    místo                           -   MO Litomyšl                       celkem bodů            574

II.  místo                           -   MO Jimramov                      celkem bodů            387

III. místo                           -   MO Česká Třebová              celkem bodů            246   

Nejúspěšnější rybář  - Schwarzberger Pavel      -  MO Jimramov                   192   bodů

Největší ryba             - Šindelář Michal            -  MO Č. Třebová                  52,5 bodů  

                                        

 

Hromadné foto všech soutěžících

                 Vítězové z Litomyšle :  Zleva - Josef Pěček, Petr Jandík, Miroslav Říhák, Jaroslav Bryška                             

Dole zleva - Miroslav Novák a Josef Vojta - nechytající vedoucí týmu

 

Kolegové z Jimramova !!! 

Tým z České Třebové !!! 

 

 

             

                                           I. K O L O 

 

  
                                                                                           

                                  

 Prestižní rybářský turnaj  družstev jednotlivých organizací ČRS a  MRS v regionu Svitavy,

 Polička,  Mor. Třebová, Česká Třebová a Litomyšl.     

    První ročník byl zahájen úvodním závodem pořádající MO ČRS Litomyšl

dne 25. 6. 2011  na rybníku „ Horní Mendryka “ v Janově.  

 
    
 
 
                                   Měli jsme i hlídače pohárů a věcných cen !!!
 
                                                    Kolegové z České Třebové !!!
                                           Družstvo soutěžících z Jimramova !!!
 
 
                                                    Reprezentanti  Litomyšle !!!

   Zleva :  Petr Jandík,  Jakub Kostlán,  Josef Vojta,  Jiří Jakubec,  Lukáš Vajrauch, Jaroslav Bryška -                                                                               - nechytající vedoucí týmu

 

             Celkové výsledky :

 
                I. místo                      -      MO  Litomyšl                 celkem bodů         -    565,5      
 
               II. místo                      -     MO  Jimramov               celkem bodů          -    493,5  
 
              III. místo                     -     MO  Česká Třebová         celkem bodů         -   133
 
 
              Nejúspěšnější rybář     -     MO  Litomyšl                Jandík Petr             -    401,5  cm    
 
              Největší  ryba                -     MO  Jimramov             Kulka Štěpán         -      51,5  cm   
 
              
             
 
 
                    
 
                                                                                                      
 
 
 

 

  

TOPlist